Психологічне правило свідчить, що якщо внутрішня ситуація не усвідомлюється, вона перетворюється на зовнішні події, подібні до долі.

Карл Густав Юнг

Психологічне правило свідчить, що якщо внутрішня ситуація не усвідомлюється, вона перетворюється на зовнішні події, подібні до долі.

Карл Густав Юнг

Як я можу вам допомогти

Індивідуально
Особисте страждання, бажання поліпшити якість свого життя, а також розібратися в собі є мотивами для початку Вашої терапії.
У групі
Використовуйте фактор групової динаміки для вирішення емоційних, особистісних і поведінкових проблем у взаєминах з іншими.
В психоаналізі
Щоб отримати глибокі зміни, по-іншому сприйняти і прожити ситуацію необхідний новий досвід відносин, які створюються в процесі аналізу.

Питання до психолога

Як підтримати себе в умовах війни

Підтримуючи себе, ми можемо собі суттєво допомогти. Саме психологічна стійкість або сила духу, надія, мрії або планування майбутнього (наприклад з кимось побачитись чи щось зробити або створити) допомагали в’язням концтабору вижити у надважким умовах. Про це свідчать розповіді Віктора Франкла. Ось 10 порад...

Як подолати виснаження та втому

"Відчуваю велику втому. Навіть важко просто ходити." "Дуже велике безсилля, хотілось би робити більше та не маю сил. Відчуваю провину, що так мало можу, інші воюють, волонтерять, а я не такий крутий" ...

Втеча душі в тіло

Жан Бодрійяр про культ тіла в суспільстві споживання і перетворення краси на товар. Біохакінг як приклад використання тіла як предмета інвестицій. Тіло - зразкова машина, технічні метафори для тіла...